Geleceğin Fitness Kültür Merkezleri

İlan Numarası
RF179669
Şirket Bilgileri
Başlık
Geleceğin Fitness Kültür Merkezleri
Sektör
Sağlık
Şirket İsmi
Pure Revolution Fitness Club
Şirket Türü
Şahıs
Kuruluş Yılı
2014
Çalışan sayısı
0-10
İş Tanımı
Öncelikle geleceğin ve sonrasında her geçen gün popüler bir hal alan Fitness Endüstrisi gün geçtikçe yeni formları ile başta spor severlerin / hareketsiz bir dünya normuna kapılan herkesin ilgisini arttırarak üzerinde toplamaktadır. Butik bir anlayış ile başlayan markamız 5. yılın sonunda büyüyerek daha komplike bir yapı ile gün geçtikçe 6. senesini ise hızlı yükselen adımları ile bizleri heyecanlandırarak yoluna devam etmektedir.

Her işletmede olduğu gibi doğan ve şimdi ise emekleme dönemini beklentinin üzerinde gerçekleştiren bir formu daha ileriye taşıyacak vizyon sahibi, büyüyen fabrikanın adımları ile kendini yükseklere taşımak isteyen girişimcilere farklı bir iş alanı sunmaktadır.

İzmir’in gözde yerlerinde bu heyecana ortak olurken aynı zamanda yeni iş potansiyellerine sahip olmak isteyen girişimcilerle buluşmak için sizlere buradan sesleniyorum. Gelin, hiç bir zaman popülerliğini yitirmeyecek ve bir hastalık gibi büyüyen büyüdükçe de gençleştiren iş ortaklığına beraber adım atalım. Ayrıntılar parmak ucunuz kadar yakın.
Güçlü Yanlar
Hızla yükselen ve kendini heyecanla yenileyen sektörde konuşulacak bir marka olmak. Geleceğe güvenle yeni yatırımlarla bakmak.
Fırsatlar
Genişleyen pazarda işini bilerek yapan her zaman arz talep dengesini elinde tutar. Günümüz şartlarında Fitness merkezleri cazibesini hiçbir zaman kaybetmeyecek bir iş dalıdır.
Yayınlandı
01.07.2019
Satış Bilgileri
Satış Tipi
  • Azınlık Ortaklık
Aranan Yatırım Tutarı
600,000.00 TL
Yıllık Ciro
1,200,000.00 TL
Stok Değeri
1,500,000.00 TL
Stok Fiyata Dahil
  • Hayır
Makine / Demirbaş Değeri
1,200,000.00 TL
Demirbaş Fiyata Dahil
  • Evet
  • Hayır
Esnek Ödeme Koşulları
Evet
Krediye Uygunluk
Hayır
İş Bilgileri
Gayrimenkul Durumu
Kiralık
Alanı (m2)
1200
İş Taşınabilir
Evet
Satış Sebebi
Emin adımlarla büyük bir fitness markası olmak için kendine güvenen yatırımcıları dünyanın en keyifli işine ortak olmaya davet ediyorum.
Yönetim Devam Edecek
Evet
Konum
Ülke
Turkey
Şehir
İSTANBUL
Haritayı genişlet
Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.
Yükleniyor...
Are you sure you want to cancel your report?
Giriş
Kullanıcı adı
Şifre
Şifremi Unuttum Hatırlatmak