Geleceğin Fitness Kültür Merkezleri

İlan resimleri

Sahip Bilgisi

Özhan Demirel (ozhandemirel)
Kayıt Tarihi: 09.06.2019
Broker Adresi: https://www.yenibiryatirim.com/dealer-accounts/ozhandemirel.html
Şirket Bilgileri  
Başlık: Geleceğin Fitness Kültür Merkezleri
Şirket İsmi: Pure Revolution Fitness Club
Şirket Türü: Şahıs
Ülke: Türkiye
Şehir: İZMİR
Kuruluş Yılı: 2014
Çalışan sayısı: 0-10
İş Tanımı: Öncelikle geleceğin ve sonrasında her geçen gün popüler bir hal alan Fitness Endüstrisi gün geçtikçe yeni formları ile başta spor severlerin / hareketsiz bir dünya normuna kapılan herkesin ilgisini arttırarak üzerinde toplamaktadır. Butik bir anlayış ile başlayan markamız 5. yılın sonunda büyüyerek daha komplike bir yapı ile gün geçtikçe 6. senesini ise hızlı yükselen adımları ile bizleri heyecanlandırarak yoluna devam etmektedir.

Her işletmede olduğu gibi doğan ve şimdi ise emekleme dönemini beklentinin üzerinde gerçekleştiren bir formu daha ileriye taşıyacak vizyon sahibi, büyüyen fabrikanın adımları ile kendini yükseklere taşımak isteyen girişimcilere farklı bir iş alanı sunmaktadır.

İzmir’in gözde yerlerinde bu heyecana ortak olurken aynı zamanda yeni iş potansiyellerine sahip olmak isteyen girişimcilerle buluşmak için sizlere buradan sesleniyorum. Gelin, hiç bir zaman popülerliğini yitirmeyecek ve bir hastalık gibi büyüyen büyüdükçe de gençleştiren iş ortaklığına beraber adım atalım. Ayrıntılar parmak ucunuz kadar yakın.
Güçlü Yanlar: Hızla yükselen ve kendini heyecanla yenileyen sektörde konuşulacak bir marka olmak. Geleceğe güvenle yeni yatırımlarla bakmak.
Fırsatlar: Genişleyen pazarda işini bilerek yapan her zaman arz talep dengesini elinde tutar. Günümüz şartlarında Fitness merkezleri cazibesini hiçbir zaman kaybetmeyecek bir iş dalıdır.
Satış Bilgileri  
Satış Tipi: Azınlık Ortaklık
Aranan Yatırım Tutarı: 600,000 TL
Yıllık Ciro: 1,200,000 TL
Nakit Akışı: 500,000 TL
FAVÖK: 25,000 TL
Stok Değeri: 1,500,000 TL
Stok Fiyata Dahil: Hayır
Makine / Demirbaş Değeri: 1,200,000 TL
Demirbaş Fiyata Dahil: Evet, Hayır
Gayrimenkul Fiyata Dahil: Hayır
Satış Sebebi: Emin adımlarla büyük bir fitness markası olmak için kendine güvenen yatırımcıları dünyanın en keyifli işine ortak olmaya davet ediyorum.
Esnek Ödeme Koşulları: Evet
Krediye Uygunluk: Hayır
Diğer Bilgiler  
Gayrimenkul Durumu: Kiralık
Alanı (m2): 1200
Gayrimenkul hakkında: Açılacak yeni komplekslerin fiziki alanlarının rahat olması yapılacak iş hacmini oldukça rahatlatacaktır. Örnek konsept çalışma sahasını görmek için tarafıma ulaşmanız yeterli olacaktır.
İş Taşınabilir: Evet
Yönetim Devam Edecek: Evet