Hakkımızda

 


Şirket ve Proje Sahiplerinin Yatırımcılarla Buluşma Noktası


Yeni Bir Yatırım


Şirket ve proje sahiplerinin ihtiyaç duydukları kaynaklara ulaşmalarını, hisse satışı ve ortaklık gerçekleştirmelerini,


Yatırımcıların yatırım yapma süreçlerini hızlandırmayı ve kolaylaştırmayı,


Brokerlerin portföylerindeki şirketleri ve kendilerini hedef kitleye tanıtmalarını ve yeni iş fırsatları yaratmalarını


sağlayan bir platformdur.


YeniBirYatırım brokerler ile şirketlerini satmayı veya ortak bulmayı hedefleyen şirket sahiplerinin etkili ve profesyonel bir biçimde tanıtımlarını yaparak, hiçbir komisyon ücreti ödemeden, yatırımcılar tarafından kolayca ulaşılmalarını sağlar. Ayrıca şirket sahipleri YeniBirYatırım içerisindeki analiz araçlarını kullanarak şirketlerini değerleyebilir, sürekli eklenen makalelerimizden faydalanabilirler.


YeniBirYatırım şirketlere ve yeni projelere yatırım yapmak isteyen yatırımcıların ilgilendikleri alanlardaki fırsatlara erişebilmelerini, yatırım yapmak için gereken tüm bilgilere ulaşabilmelerini ve aracılar olmadan direk ilgili kişilerle temasa geçmelerini sağlar.


YeniBirYatırım sayesinde proje sahipleri de hayallerini gerçekleştirmeleri için ihtiyaç duydukları yatırım, bilgi ve profesyonel çevreyi sağlayabilecek yatırımcılara erişebilecekler.


YeniBirYatırım’a kayıt olurken verdiğiniz tüm kişisel ve iletişim bilgileri gizlidir. Sizin isteğiniz olmadan 3. şahıslar hiçbir bilginizi göremez ve platformumuz üzerindeki mesajlaşma sistemi dışında sizinle temasa geçemezler.


Tüm önerileriniz, sorularınız ve yorumlarınız için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Giriş
Kullanıcı adı
Şifre
Şifremi Unuttum Hatırlatmak