En gözde sektöre Müthiş domainle girme fırsatı

İlan Numarası
RF512966
Proje Bilgileri
Başlık
En gözde sektöre Müthiş domainle girme fırsatı
Sektör
İnternet Yazılım
Proje Tanımı
Alanında emsalsiz bir isme sahip olan ve aktif olarak satışına devam eden domain adıdır. Beraberinde aktif olarak çalışan, tüm Google hesapları, seo alt yapısı, tüm sosyal medya hesapları, com.tr uzantılı Türkiye resmi sitesi ve yüzlerce özgün makale içeren Blog sitesi de mevcuttur. Azınlık ortak ile projemde çalışmaya devam edebilmek tercihimdir.
Güçlü Yanlar
İsminden bulunduğu sektör ve ne sattığı hemen anlaşılan, son derece akılda kalan sempatik ve Türkçede deyim olarak kullanılan bir domaindir. Sektörüne bu kadar uyum sağlayan bir domain çok azdır hatta yoktur. Mevcut satış sitesinde 1600 kalem ürün hali hazırda ve satışına devam etmektedir. Ayrıca N11 de ki mağazası da perakende satış kadar ciro yapmaktadır. Mağaza, N11 in yeni açılan e-ihracat bölümüne de girmeye hak kazanmıştır.
Fırsatlar
Firmaya bağlı olarak İstanbul Anadolu yakasında aynı işle iştigal eden işlek caddede bir de dükkan bulunmaktadır. Depolu dükkanda hem online satıştan gelen siparişler hazırlanmaktadır hemde perakende satış yapılmaktadır. Büyük boy ve küçük boy poşet ağzı kapama makineleri, terazi yazar kasa mevcuttur. Gerekli olan stoğu ve country tarzı el yapımı ahşap rafları mevcuttur. A dan Z ye hali hazırda aktif çalışan bir dükkandır.
Dükkan devir ücreti ayrıca konuşulacaktır. Domain ismine son derece destek olan tabela ismi ve fiziki satış imkanı olmasına ve almanın son derece yararlı olduğunu belirtmemize rağmen tabiki dükkan devrini almak şart değildir. Dükkanda, Belediye ruhsatı, sağlık bakanlığı aktar-baharat işyeri ruhsatı ve tarım bakanlığı Üretici-Paketleme izin ruhsatı alınmış olup, tüm harçları ödendiğinden gelecek firma sadece ünvan değişikliği yapacaktır. Dükkan kirası emsallerine göre komik seviyededir.
İlan Verme Sebebi
Aynı gün içinde satışa ve hayalini kurduğunuz işe başlayabilirsiniz. Sektör gereği kar marjı çok yüksektir. Detaylar paylaşılacaktır. Malumunuz sosyal medyada reklam desteği şarttır. Hem domain ismi hemde dükkan tabela ismi son derece akıllı ve yüksek getirili bir yatırımdır. İkisi de googleda aktif haritalar ve maps vs faal dir.
Devam ettirebilmek için gerekli operasyon bütçem tükenmiştir. Bu yüzden bu sektöre giriş yapmak isteyen yatırımcılar aramaktayım. Yeni başlayanlara göre sektöre 1-0 önde girileceği aşikardır.
Proje Sahipleri Hakkında
Birebir görüşebiliriz. Dükkanımıza bekleriz. Murat Gümrükçüoğlu - 0532 577 0350
Yayınlandı
07.07.2019
Şirket Bilgileri
Şahıs / Şirket
Şahıs
Şirket Türü
Şahıs
Yatırım Bilgileri
Aranan Yatırım Şekli
  • %100 Satış
Aranan Yatırım Tutarı
250,000.00 TL
Yıllık Ciro Projeksiyonu
1,000,000.00 TL
Yıllık FAVÖK Projeksiyonu
400,000.00 TL
Konum
Ülke
Turkey
Şehir
İSTANBUL
İlçe
ÜMRANİYE
Haritayı genişlet
Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.
Yükleniyor...
Are you sure you want to cancel your report?
Giriş
Kullanıcı adı
Şifre
Şifremi Unuttum Hatırlatmak