Eğlence ve Restorant işletmesi için finansör aramaktayım

Sahip Bilgisi

berkoflaz (berkoflaz)
Kayıt Tarihi: 09.12.2013
Broker Adresi: https://www.yenibiryatirim.com/dealer-accounts/berkoflaz.html
Proje Bilgileri  
Başlık: Eğlence ve Restorant işletmesi için finansör aramaktayım
Şahıs / Şirket: Şahıs
Ülke: Türkiye
Şehir: İSTANBUL
İlçe: KADIKÖY
Proje Tanımı: Bağdat Caddesi Barlar Sokağı Karşısındaki Eski Cafe Neronun binasını kiralamayı düşünüyorum. İşletme 3 Şekilde Faaliyet göstermektedir. Bu faaliyetler şu şekildedir. Terasını Restorant 3. Katını Modern bir bilardo salonu 2. Katına Playstation Cafe 1. Katını ise bir dairesini şirket büyüklerinin ofisleri diğer daireyi ise Film Odaları yapmak istiyorum. Bu iş için 300.000 sermayeye ihtiyacım vardır. Yardımcı Olucak Finansörleri beklemekteyim. Gerekli sermaye dosyası ve aylık Gider dosyasını ulaşıcak finansmanlarla paylaşmaktayım. İletişim İçin : berkoflaz@hotmail.com
Güçlü Yanlar: Bağdat Caddesi üzerinde olup adalar manzarası eşliğinde yemek yemeyi düşünen insanlar olacaktır. Nedeni ise hiç bir restorantın manzaraya karşı olmamasıdır. Şuanda yaşadığımız zaman diliminde en çok tutulan konsollar iyi bir getirisi olup bunun yanında yemeğe gelen insanların çocuklarının aşağıya inip oyun oynamaları olabilir. Normalde Playstation Kafesi normal zamanındada işlemekte olucaktır. Bilardo Salonu bağdat caddesi üzerinde 1 tane bile yok tutulcağından eminim. Film odaları ise şimdiki gençlerin en sevdiği şey sinemalara göre daha iyi bir seçenek. Sinemada bilet alırken burada kişi başı değil film başına ücret kullanıcaklar.
Fırsatlar: Bağdat Caddesi üzerinde böyle bir işletmenin olmaması çok büyük bir fırsat. Bulduğum yer hemde bağdat caddesinin en işlek yeri olduğundan dolayı oluşan fırsatı kaçırmamak gerekiyor.
İlan Verme Sebebi: Sermaye ve Yatırımcı bulabilmek
Proje Sahipleri Hakkında: Adım Berk Soyadım Oflaz. 14 Şubat 1994 Doğumluyum. Bağdat Caddesinde Oturuyorum. Gedik Yüksek Meslek Okulu Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları Bölümünde Okuyorum. Ekstradan Böle bir işletme kurmak istiyorum. Genç birinin böyle bir işletmeyi kurması hem yatırımcının büyümesine hemde işletmenin büyümesine büyük oranda yardımı oluşacaktır diye düşünüyorum.
Aranan Yatırım Şekli: Azınlık Ortaklık, Eşit Ortaklık, Çoğunluk Ortaklık
Aranan Yatırım Tutarı: 300,000 TL