Patentli birden fazla kullanılan kablo bağı için ortak arıyoruz

İlan resimleri

Sahip Bilgisi

sami evkuran (deffa)
Kayıt Tarihi: 10.09.2013
Broker Adresi: https://www.yenibiryatirim.com/projectowner-accounts/deffa.html
Proje Bilgileri  
Başlık: Patentli birden fazla kullanılan kablo bağı için ortak arıyoruz
Şahıs / Şirket: Şirket
Ülke: Türkiye
Şehir: SAKARYA
İlçe: ADAPAZARI
Proje Tanımı: bir defadan fazla kullanılabilir özelliğe sahip kablo derleyici, deste toplamaya yönelik üründür. En önemli özelliği tekrar tekrar bağ yapabilme özelliğe sahip olmasıdır. Standart kablo bağlarından daha uzun ömürlü ve pratik kullanışlı olarak tasarlanmıştır. Piyasadaki benzerlerine göre birden fadan fazla kullanılabilme özelliğine sahip ürün,kablo zayiatını önlemekte bu özelliği ile ürünlere yapılan maliyeti düşürmektedir.
http://www.youtube.com/watch?v=Di0zH2qS614
Güçlü Yanlar: DEFFA kablo bağımız , standart kablo bağlarına nazaran 2 ila 5 kat fazla sayıda düğüm atabilmektedir.yani DEFFA nın 100 lük pakedi ile 500 düğüme kadar düğüm atabilirsiniz.esnek yapısından dolayı bağlandığı yuzeye zarar vermez..kullanım alanları :Elektrik, elektronik,beyaz eşya, sağlık,otomotiv,tarım,seracılık,çiçekçilik ve gıda paketleme alanlarında kullanılabilir.
Fırsatlar: Elektrik, elektronik,beyaz eşya,sağlık,otomotiv,tarım,seracılık,çiçekçilik ve gıda paketleme alanlarında kullanılabilir.Elektrik tesisatlarında, veri transfer tesisatlarında,yapraklı sebze ve çiçek destelemede,fide ve seracılıkta bitkilerin tutturulmasında,organizasyonlarda bayrakları brandaları vs sabitlemek için, promosyon amaçlı ürünleri asıl ürüne sabitlemek için, yolcu taşımacılığında kişisel eşyaları etiketlemek için,klima sistemlerindeki dışı izolasyon borusu ile kaplanmış metal bor
İlan Verme Sebebi: ürünümüzün seri üretim performansını arttırmak amaçlı.
Proje Sahipleri Hakkında: proje ve şirket şahsıma aittir. patenti şahsıma ait olan hali hazırda üretimini yapıp sattığımız kablo bağımız için yatırımcı arıyoruz.
bu ürünümüz kosgeb ten kredilendirilerek üretilmiştir.üretim desteğinide iki ay içinde almış olacağız.bu projemize ve şirketimize aktif şekilde destek olacak bir ortaklık aramaktayız.
Aranan Yatırım Şekli: Çoğunluk Ortaklık
Aranan Yatırım Tutarı: 200,000 TL
Yıllık Ciro Projeksiyonu: 1,000,000 TL