Aylık %5 net kar veriyoruz

Sahip Bilgisi

sefa aydın (devasa ajans)
Kayıt Tarihi: 09.05.2017
Broker Adresi: https://www.yenibiryatirim.com/dealer-accounts/devasa-ajans.html
Şirket Bilgileri  
Başlık: Aylık %5 net kar veriyoruz
Şirket İsmi: Devasa Ajans
Şirket Türü: LTD
Ülke: Türkiye
Şehir: BOLU
İlçe: MERKEZ
Kuruluş Yılı: 2011
Çalışan sayısı: 0-10
İş Tanımı: Gelişmekte olan e-ticaret pazarında bebek kıyafetleri satışı yapan yönetimi yazılım mühendislerinden oluşmuş genç dinamik işini aşkla yapan bir ekiple her ay %50 satış hacmini arttıran marka bilinirliğini tüm Türkiye ye duyurmuş kendimizden emin adımlarla hedeflerimize ilerliyoruz. bizimle birlikte bu hedeflere ulaşmak isteyen arkadaşları bekliyoruz.
Güçlü Yanlar: işin mutfağından geliyoruz yıllardır e-ticaret firmalarına yazılım üretmekteyiz. yazılım işimiz olduğundan oluşabilecek her türlü soruna anında müdahale edebiliyoruz. bu hem maliyetlerimizi ortadan kaldırıyor hemde kesintisiz 365 gün 24 saat çalışabilmemizi sağlıyor.
Fırsatlar: AİBÜ şehir kampüsü teknokent te 2011 yılından itibaren faaliyetlerine devam etmekte olan yazılım firmasıyız. 2016 ağustos itibari ile bebek kıyafetleri üzerine e-ticaret yapmaktayız. ülkemizde yıllık ortalama 3 milyon doğum olmaktadır. bir kez alışveriş yapan müşteri ortalama 4 yıl sizden alışverişe devam etmektedir. 2017 yılını 2 milyon tl lik bir ciro ile kapatmayı hedeflemekteyiz. bu süre içerisinde ek yatırıma ihtiyaç duymaktayız yapılacak yatırım tutarı için aylık net %5 periyodik kar ödemeyi teklif ediyoruz.
Satış Bilgileri  
Satış Tipi: Azınlık Ortaklık
Aranan Yatırım Tutarı: 15,000 TL
Yıllık Ciro: 2,000,000 TL
Stok Değeri: 1,000,000 TL
Makine / Demirbaş Değeri: 400,000 TL
Diğer Bilgiler  
Gayrimenkul Tipi: Diğer
Gayrimenkul Durumu: Kiralık
Alanı (m2): 700
İş Taşınabilir: Hayır
Yönetim Devam Edecek: Evet