Gayrimenkul Pazarlama / Emlak Danışmanlığı

İlan resimleri

Sahip Bilgisi

Mesut Başar (Mesut Başar)
Kayıt Tarihi: 09.10.2016
Broker Adresi: https://www.yenibiryatirim.com/projectowner-accounts/mesut-basar.html
Proje Bilgileri  
Başlık: Gayrimenkul Pazarlama / Emlak Danışmanlığı
Şahıs / Şirket: Şirket
Ülke: Türkiye
Şehir: İSTANBUL
Proje Tanımı: Gayrimenkul Pazarlama ve Emlak Danışmanlığı
Güçlü Yanlar: * Otizm temelli projelerimizin gerçekleşmesi hedeflerimize gayrimenkul arz ve talebi açılarından satıcı ve alıcı taraflarından destek beklenmektedir. Bununla ilgili olarak emlak alıcısı ve satıcısı durumunda olanlarla yaptığımız birkaç ön görüşmede tercih edileceğimizi tespit ettik
* Aynı şekilde sosyal fayda sağlamaya yönelik amaçlarımız için yazılı ve görsel medyadan destek beklenmektedir. Birkaç özel TV kanal yetkilisi ile yaptığımız ön görüşmelerde projye destek vereceklerini ilettiler.
* Merkezi ve yerel idarelerden destek beklenmektedir. Belediyeler, Tapu daireleri ve ilgili kurum yetkililerinden projemize destek verileceği yönünde yaklaşımlar olmuştur
Fırsatlar: * Büyüyen gayrimenkul piyasası
* Bankaların gayrimenkul kredilerindeki çeşitliliği
* Gayrimenkul piyasasına olan devlet desteği
* Yabancı yatırımcıların ilgisi
İlan Verme Sebebi: Dernek olarak İktisadi İşletmemizi kurmuş bulunmaktayız. Türkiye çapında Otizmle ilgili projelerimizi gerçekleştirmek ve ayrıca otizmli ailelerine istihdam ve gelir alanı sağlamak gibi önemli amaçlarımız için kaynak ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu projemizde konuya sosyal fayda açısından yaklaşacak ve aynı zamanda kazanç sağlamak isteyen yatırımcılarla ortak çalışmak istiyoruz. Biz dernek olarak projenin yazılı ve görsel medyada, tv kanallarında reklam-tanıtım ayağını üstleneceğiz; bu konuda birkaç kanal yetkilisi ile görüştük ve destek taahhütlerini aldık.
Web Sitesi: www.asperder-asperger.org
Proje Sahipleri Hakkında: Asperder Dernek 2008 yılında otizmli çocuk aileleri tarafından kurulmuştur. Aynı zamanda Otizm Dernekleri Federasyonu - ODFED üyesi olan Asperder kurulduğu günden bugüne kadar Otizm alanında çalışmalar yapmış ve projeler gerçekleştirmiştir. Asperder olarak özellikle 18 üzeri Yüksek Fonksiyonlu Otizmli genç ve yetişkinlerin sosyal ve mesleki rehabilitasyonu, istihdamı ve yarı bağımsız yaşam için alt yapı oluşturmaya odaklandık. Asperder Dernek Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı gibi merkezi kurumlarca ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Valiliği gibi yerel idarelerce bilinen tanınan bir kurumdur.
Aranan Yatırım Şekli: Eşit Ortaklık
Aranan Yatırım Tutarı: 250,000 TL
Yıllık Ciro Projeksiyonu: 20,000,000 TL
Yıllık FAVÖK Projeksiyonu: 1,000,000 TL