döner ve pide zincir restoran projesi

İlan resimleri

Sahip Bilgisi

ahmet demirci (atasel53@hotmail.com)
Kayıt Tarihi: 01.11.2014
Broker Adresi: https://www.yenibiryatirim.com/projectowner-accounts/atasel53-hotmail.com.html
Proje Bilgileri  
Başlık: döner ve pide zincir restoran projesi
Şahıs / Şirket: Şahıs
Ülke: Türkiye
Şehir: Türkiye
Proje Tanımı: 10 yildir bu sektordeyim. .işletme ve uretim olarak bir cok bölümde çalıştım..ana ürün grubu olarak döner ve pide üzerine yapmış olduğum büyük bir projem var.cok sağlam batma riski sıfır denilecek kadar az olan kar marji yüksek bir projedir. .tum altyapi usta ve elemanlar hazir durumdadir. .tedarik zinciri hazirdir. .sadece kurulma sureci beklenmektedir. Elimde 20 subelik bir eleman portföyü vardir..ileriye dönük dahada artacaktır. .proje cok pratik kar marji benzer işletmelere göre yüksek ve cok kisa zamanda buyuyebilecek bir projedir. .bu kalitede ve bu sistemde pek fazla işletme yoktur. .Proje yi hayata geçirmek icin bu ise ilgi duyan ciddi dusunen yatirimcilar ile görüşmek istiyorum. .projenin detaylarını görüşmede anlatırım. .oncelikle şunu belirtmek istiyorum. .bu bir hayal projesi yada tutar tutmaz projesi değildir. .cok saglam bir projedir..her şey en ince ayrintisina kadar ayarlanmis hazırlanmış arastirilmistir. .zaten yuz yuze gorusmelerde detaylar anlatilacaktir.yatırım tutarı 1 milyon tl ile 5 milyon tl arasında değişecektir.bu yatırımcının isteğine kalmıştır.
Güçlü Yanlar: Benzer rakip isletmelerden sistem ve ürün kalitesi olarak cok ilerideyiz..tedarik zincirimiz cok kaliteli.. zincir olarak
büyüme potansiyelimiz cok iyi görünüyor.kalitesiyle ve işletme sistemiyle kısa zamanda bilinen bir marka olacağından hiç şüphem yoktur..batma riski nerdeyse yok denecek kadar az durumda..daha once cok iyi is yapmis turkiyede buyuk sehirlerde yasayan herkesin bildigi o sehre gidince mutlaka yemek yedigi sirf donerini pidesini yemek icin ozel olarak o sehre gittigi fakat dis etkenlerden dolayi kapanmis bir yerel markanin isim hakkini elimde bulunduruyorum ve benzer sektör tecrübesi olan calismış ozel ustalarını temin etmiş durumdayım.hedeflediğim hesaplamalar aşagıdadır..hepsi hesaplanarak oluşturulmuştur. ort.net kar marjı % 35 tir.
1. Yil: 10 sube (25 milyon tl ) 2.Yil: 25 sube ( 60 milyon tl ) 3.Yil: 50 sube ( 140 milyon tl)

Fırsatlar: uretimden ve satıştan kazanc olusturan cift taraflı kar yaratan bir sistem üzerine oluşturulmuştur. Uretim giderlerimiz diger isletmelerin cok altinda olacaktir..urunlerimiz cok kaliteli yan ürünlerimiz ve hazirlama safhasi tedarik durumunda cok ilerideyiz diyebilirim. .kisa zamanda buyumemiz cok kolay olacaktir..urunlerime ve kaliteme cok güveniyorum. .işler hesapladigim gibi giderse hedefim 3 yilda 50 sube yillik 130 milyon ciro duzeyinde olacaktir..bu en dusuk hesaplamalar baz alinarak hesaplanmistir.bu sube sayısına ulasabilmek cok kolay olacaktir...onemli olan ilk 5 subenin acilmasidir.ilk 5 subeden sonra buyume dahada hizlanacaktir..ve sunu cok acik söylüyorum .3 yilin sonunda sirketimiz mutlaka buyuk bir yatirimcidan yatirim teklifi alacaktir..bundan cok eminim.
İlan Verme Sebebi: bu projemi hayata geçirip büyütebilecek istediğim hedeflere ulaştırabilecek bir yatırımcıya ihtiyac duymam.
Proje Sahipleri Hakkında: AHMET DEMİRCİ fulya mah. şehit niyazi sok. no: 12 şişli/ İSTANBUL İRTİBAT NO: 0537 8162678
Aranan Yatırım Şekli: Azınlık Ortaklık, Eşit Ortaklık
Aranan Yatırım Tutarı: 5,000,000 TL
Yıllık FAVÖK Projeksiyonu: 1,750,000 TL