-Perakende- sektörlerinin ilanları

Başlık:
PROMISING E-COMMERCE WEBSITE
İş Tanımı:
Baskasindarama.com Ordina E-ticaret, sürdürülebilir enerji, ısıtma & soğutma sistemleri şirketine ait bir marka olarak 2016 yılında kuruldu. İnternetten kaliteli ve farklı ürünleri satmak amacıyla kurulan baskasindarama.com kısa sürede dikkat çekmeyi başardı. İnternetten kaliteli ve farklı ürünleri satmak amacıyla kurulan baskasindarama.com kısa sürede dikkat çekmeyi başardı. Baskasindarama.com Türkiye’de yaygın olan internetten ucuz ve daha düşük kaliteli alışveriş düşüncesinin aksine tüm dünyada oldukça yaygın olan internetten kaliteli ürün satın alma düşüncesine hizmet etmek amacıyla kuruldu.Bu noktada sektörde özel ürünler üreten ancak marka imajlarına uygun online satış kanalı bulamayan markalar için de bir çözüm oldu.Butik e ticaret sitesi mantığı ile yola çıkan baskasindarama.com, kullanıcı ile birebir ilişki kurarak ve oldukça ulaşılabilir bir ortam sağlayarak piyasada büyük ve bilinen e ticaret sitelerinden bu konuda öne çıkmayı başardı.E-ticaret penetrasyonu dünyada %8,5 iken Türkiye’de %3,5 seviyelerinde seyretmesi Türkiye’de ciddi bir potansiyel olduğunu göstermektedir. Baskasindarama.com Türkiye’de e-ticaret sektörünün gelişmesi için kaliteli ve rasyonel bir girişim olmuştur.
Aranan Yatırım Tutarı:
2,000,000 $
Şehir:
İZMİR
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
Perakende
Başlık:
FORUM MAGNESİA AVM'DE RESTORAN İŞİ İLE BİRLİKTE SATILIK ŞİRKET
İş Tanımı:
Restoranımız AVM nin açılışından bugüne Türkiye'nin kendi alanında lider markalarından birinin bayisi olarak faaliyet göstermektedir. Ana firma kendi alanındaki diğer markalara göre açık ara önde olup; 150 yi aşkın şubesi vardır. AVM ile olan kira kontratları 2017 Haziran itibariyle yenilenmiştir. Aylık ciro ve kar marjı bilgileri yüz yüze paylaşılacak olup; istenilen tüm mali veriler görülebilir.
Aranan Yatırım Tutarı:
495,000 TL
Şehir:
MANİSA
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
Restoran & Lokanta
Başlık:
Aylık %5 net kar veriyoruz
İş Tanımı:
Gelişmekte olan e-ticaret pazarında bebek kıyafetleri satışı yapan yönetimi yazılım mühendislerinden oluşmuş genç dinamik işini aşkla yapan bir ekiple her ay %50 satış hacmini arttıran marka bilinirliğini tüm Türkiye ye duyurmuş kendimizden emin adımlarla hedeflerimize ilerliyoruz. bizimle birlikte bu hedeflere ulaşmak isteyen arkadaşları bekliyoruz.
Aranan Yatırım Tutarı:
15,000 TL
Şehir:
BOLU
Satış Tipi:
Azınlık Ortaklık
Sektör:
Giyim & Aksesuar
Başlık:
Alsem Mobilya Ticaret Limited Şirketi
İş Tanımı:
Şirketimiz mobilya sektöründe 1988'de Mersin'in en büyük mobilya showroom'u olarak hizmete girmiştir. 2014 yılı itibariyle daha güçlü ve Türkiye geneli hizmet vermeye başlamak adına, 2014 yılında kurumsal yapı kazanarak Evime.com faaliyete geçirmiştir.. Şuan sektöründe 3.sırasında olan Evime.com son 2+ Mobilya dikey inde 81 ile ücretsiz kargo imkanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesindeki Evime.com'un daha etkin ve sürdürülebilir bir büyüme yakalamasına adına iş ortağı ihtiyacı olumuştur. Öngörülebilir bir büyüme ve iş hacminin artırılması amacıyla yatırım almaya karar verilmiştir.
Aranan Yatırım Tutarı:
900,000 TL
Şehir:
MERSİN(İÇEL)
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
Perakende
Başlık:
Hızlı moda aksesuar perakendeciliği
İş Tanımı:
Takı ve Saç Aksesuarları – Çanta – Ayakkabı – Çocuk – Güzellik & Bakım ve Lisanslı Ürünler.
Aranan Yatırım Tutarı:
2,000,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Azınlık Ortaklık, Çoğunluk Ortaklık
Sektör:
Giyim & Aksesuar
Başlık:
YÖRESEL UNLU MAMÜL İMALAT VE PAZARLAMANIN İSTANBUL'DAKİ 1 NUMARALI MARKASI
İş Tanımı:
KENDİ ÜRÜN KATEGORİSİNDE ( YÖRESEL UNLU MAMÜLLER ; BAZLAMA, GÖZLEME, KATMER, LAVAŞ, TANDIR VB ) ,
ÖNCESİNDE ŞAHIS, 2012 DEN BU YANA ŞİRKET OLARAK 8 YILDIR İSTANBUL'DA FAALİYETLERİNİ SÜRDÜREN KURULUŞUMUZ ALANINDA HEP ÖNCÜ OLMUŞ, BU ALANIN BİR TİCARİ SEKTÖRE DÖNÜŞMESİNDE BÜYÜK ROL OYNAMIŞTIR.
BAŞKA KURULUŞLARA DA ÖRNEK OLMUŞ, BÖYLECE BU ÜRÜNLERİN ŞEHİRLERDE BİLİNİRLİĞİ VE TERCİH EDİLİRLİĞİ GİT GİDE ARTMIŞ VE ARTMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.
İSTANBUL NÜFUSU VE GÜNLÜK TÜKETİLEN ÜRÜNLER PAZARLIYOR OLMAMIZ DİKKATE ALINDIĞINDA ÖNÜMÜZDE ÇOK ÇOK GENİŞ BİR PAZARIN OLDUĞU VE İŞİN BÜYÜTÜLEREK ÇOK DAHA GENİŞ KİTLELERE, İLLER HATTA ÜLKELERE ULAŞMAK HİÇ DE HAYAL DEĞİLDİR.
GÜÇLÜ BİR SERMAYE VE AKILLI YATIRIMLARLA BU FIRSATLARIN KAZANCA DÖNÜŞMESİ SİZİN ELİNİZDEDİR.
ÜLKEMİZDE ''UNO'' GİBİ MARKALAR BUNA AÇIK ÖRNEKTİR.
BİZİM FİRMAMIZ AİLE ŞİRKETİ OLUP AİLE BİREYLERİNİN YÖNETİMİNDE, 20 YE YAKIN İMALAT PERSONELİ VE 5 DAĞITIM-PAZARLAMA PERSONELİ İLE ÇALIŞMAKTADIR.
İSTANBULDA OTURMUŞ BİR MARKADIR VE BUNUN AVANTAJLARINI YAŞAMAKTADIR. EN BÜYÜK MARKET ZİNCİRLERİNDE YER ALMAKTA VE ÇALIŞMAMIZ KESİNTİSİZ DEVAM ETMEKTEDİR..
BİLİNİR VE GÜVENİLİR BİR FİRMA OLMAMIZ HASEBİYLE ÜRÜN TEDARİĞİNDE SORUN YAŞANMAMAKTADIR.
YAKLAŞIK 500 M2 LİK BİR İMALATHANEDE ÜRETİM YAPIP 5 ARAÇLA DAĞITIM YAPILMAKTADIR. İSTANBULUN HER BÖLGESİNDE SEÇKİN 700 CİVARINDA MÜŞTERİMİZ BULUNMAKTA, %75 LİK KISMI PEŞİN MÜŞTERİLER KALANI KURUMSALLARDIR. MÜŞTERİLERİMİZ KURUMSALLAR YANINDA FIRINLAR ( AĞIRLIKTA ) MARKET, ŞARKÜTERİ, BÜFE, REST. VB.
Aranan Yatırım Tutarı:
1,250,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Eşit Ortaklık, Çoğunluk Ortaklık, %100 Satış
Sektör:
Üretim
Başlık:
DOĞRUDAN SATIŞ/ NETWORK MARKETING
İş Tanımı:
Ekolojik temizlik / mutfak malzemeleri, sağlıklı yaşamı destekleyen pişirme gereçleri, organik kozmetik ürünleri ve besin takviyelerinin doğrudan satışı.
Aranan Yatırım Tutarı:
7,000,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Çoğunluk Ortaklık
Sektör:
Perakende
Başlık:
Alaninda lider gözde markalara sahip büyüyen bir şirket
İş Tanımı:
Gıda alanında hizmet veren firmamız, kendine ait ve franchise şubelere sahiptir. AVM ler ve işlek caddelerde konumlanmıştır. Kiraya verenler ve yatırımcılar tarafından tercih edilen markadır. Hersene %40 dan az olmayacak şekilde büyümektedir, şirketin borcu olmadığı gibi piyasada yüksek bir kredibilitesi vardır. Edindiği deneyimler ve geliştirdiği network çerçevesinde geleceğe yönelik fırsat olabilecek potansiyel projelere ve iş fikirlerine sahiptir.
Aranan Yatırım Tutarı:
1,000,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Azınlık Ortaklık, Eşit Ortaklık
Sektör:
Yiyecek & İçecek
Başlık:
Devren Satilik Saç Bakım Ürünleri Türkiye Distribütörlüğü
İş Tanımı:
*** SADECE STOK DEVRI DE YAPILABILINIR ***

Şirketimiz saç bakım ürünleri alanında faaliyet göstermekte olup, Kuzey Avrupa'nın en büyük saç bakım üreticilerinden birinin Türkiye distribütörüdür. Temsil ettiğimiz markanın 35 ayrı seride 300'ün üzerinde ürünü bulunmaktadır. Saç bakım ürünlerinin yanı sıra saç boyası ve profesyonel kuaför ürünleri de üretmektedir. Yaklaşık 170,000 TL perakende satış değerindeki ürün halihazırda stoklarımızda bulunmaktadır ve mal bedeli üretici firmaya peşin olarak ödenmiştir.

Temsil ettiğimiz markanın ürünleri yüksek kaliteli ürünlerdir. İyi bir pazarlama stratejisi ve destek ile sektörün önde gelen markaları arasına girebilecek potansiyeldedir. Kuaför, Eczane ve parfümerilerde iyi satış grafikleri sağlayabilecek ürünlerdir.

Markamızın internet sitesi aktif olarak satışına devam etmektedir ve yanı sıra popüler online alışveriş siteleriyle de devam eden anlaşmaları mevcuttur.

Stoğundaki ürünler, online satış sitesi, broşürler, distribütörlük ve müşterileri ile devredilecektir.
Aranan Yatırım Tutarı:
60,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
Sağlık & Güzellik
Başlık:
3 yıllık e-ticaret şirketimize yatırımcı ortak arıyoruz
İş Tanımı:
Değerli yatırımcılar. 24 yaşımdayım, 5 yıldır e-ticaret sektöründe bulunuyorum. Şirketimizi kurumsallaştırmak, büyütmek için yatırımcı ortak aramaktayım. Sitemiz 2,5 yıldır aktiftir. Değerli bir domain bulmanın imkansızlaştığı dönemde marka değeri yüksek, kaliteli domaine sahip e-ticaret şirketimize yatırımcı ortak aramaktayız. Tahmini yatırım değeri 100.000 TL ile 1.000.000 TL arasındadır. Yapılacak yatırımı fazlası ile yatırımcıya iade edecek bir domaine sahiptir. Piyasada bildiğiniz tüm eticaret domainlerinden çok daha marka değeri yüksek ve akılda kalıcıdır.
Aranan Yatırım Tutarı:
500,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Çoğunluk Ortaklık
Sektör:
Perakende
Başlık:
CAFE FASTFOOD İŞLETMEME ORTAK ARIYORUM
İş Tanımı:
HALİ HAZIRDA İŞLETMEYE DEVAM ETTİĞİM PASTA CAFE FASTOOD İŞLETMESİNE YARI YARIYA ORTAK ARIYORUM DETAYLI BİLGİYİ TELEFONDA YA DA BİRE BİR GÖRÜŞMEDE VEREBİLİRİM. HEMEN KAZANMAYA BAŞLAYABİLECEĞİNİZ BİR YATIRIM İŞLETMEM İLE İLGİLİ GÖRSELLERE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

http://www.turgutluesnaflari.net/firmalar/turgutlu-venev-pastanesi_268.html
Aranan Yatırım Tutarı:
120,000 TL
Şehir:
MANİSA
Satış Tipi:
Eşit Ortaklık
Sektör:
Yiyecek & İçecek
Başlık:
DEVREN KİRALIK LOKANTA DÜKKANI
İş Tanımı:
150,000, TL. YE DEVREN KİRALIK LOKANTA DÜKKANI ŞUAN 45,000TL.CİRO YAPIYOR. YAN DÜKKANIDA ALDIK BİRAZ MASRAFLA SELFSERVİSECEVRİLECEK . CEVRİLDİKTEN SONRA GÜNLÜK 5,000TL.NET SATIŞ TAHMİNE MASRAF GÜNLÜK 2,000TL. 3,000TL. GÜNLÜK NET KARI OLACAK BİR LOKANTA DÜKKANINA SAHİP OLUNACAK . NAKİTİ OLAN YATIRIMCI DÜRÜST .ARKADAŞ ARANIYOR . AMA İŞİN DAHADA İYİ OLMASI İÇİN BU YATIRIMINDA YAPILMASI ŞARTTIR . ÖMÜRBOYU BERABER ÇALIŞACAĞINIZ BİR DÜKKANA SAHİP OLURSUNUZ. ALLAH NASİB ETSİN İNŞA ALLAH . AMİN . KAMİLKOÇ DUDULLU TERMİNALİ TAM KARŞISI ŞUANKİ CİROSU AYLIK 45,000,00. TL. VE 12 AYDA BU CİROYA ULAŞILDI . ŞU ANDA MASRAFLARIN TAMAMI ÇIKMIŞ OLUYOR ARTI FAZLALIK BİLE KALIYOR . YATIRIMDAN SONRA ACABA ZARAR EDERMİYİM DERDİYOK .HERGÜN ARTARAK GELDİK BU CİROLARA . DÖKÜMLÜ ISPATLI . 2,000. DEN FAZLA MÜŞTERİ KAYITLI . VE 6 ADET TELEFON HATTI VARDIR . PARASINI YATIRIM OLARAK DEĞERLENDİRECEK OLAN KİŞİLER ARANIYOR . ÇALIŞAN SAYISI 17 PERSONELDİR . HEPSİ BAYAN . 3 Ü ERKEK KURYEDİR. AŞCISINDAN GARSONLARINA KADAR. NEZİH BİRYER . 5302310991 ATİLAY ULUCAN . TOPLAM 200 M KULLANIM ALANLI .AYLIK KİRA 2,500.00. TL. ÖDENİYOR . SAYGILARIMLA
Aranan Yatırım Tutarı:
200,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Azınlık Ortaklık, Eşit Ortaklık, Çoğunluk Ortaklık, %100 Satış
Sektör:
Hizmet
Başlık:
FRANCHİSE ALMAK İSTEYENLER
İş Tanımı:
HACI SAYİD 1968 yılından bu yana Türkiye’de klasik baklavacılık tanımının dışına çıkarak baklava, pasta ve kafeteryanın bir arada bulunduğu mağaza konseptini geliştirerek, bir yeniliğe imza atmıştır. Son yıllarda gördüğü ilgi ile kendine komple işletmecilik özelliği edinen ve bu doğrultuda sağlam bir alt yapı oluşturan HACI SAYİD, artık “franchising” sistemi ile işletilmek üzere işletmecilere kapılarını açmıştır.
Aranan Yatırım Tutarı:
600,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
Perakende
Başlık:
Satılık Petshop E-Ticaret Sistemi
İş Tanımı:
Günümüzde yükselen E-Ticaret Sistemine İyi bir giriş yapan Petshop E-ticaret sistemimiz tedarikçisi ve müşterisi ile birlikte %100 satılmaktadır.
Aranan Yatırım Tutarı:
7,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
Perakende
Başlık:
ŞEHİR DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE MAĞAZANIN DEVRİ
İş Tanımı:
MAĞAZAMIZDA BAYAN GİYİME DAİR BLUZ,GOMLEK,ETEK,PANTOLON,CEKET,HIRKA,ELBISE GIBI TUM KIYAFETLER VE CANTA TAKI AYAKKABI GIBI AKSESUARLAR DA BULUNMAKTADIR.MAGAZANIN GIRIS KATI 80 METREKARE ALT KATI DA 130 METREKAREDIR.MAGAZA ICERISINDE PLAZMA TV,KASA,LAPTOP,MODEM,KLİMA GİBİ DEMİRBAŞLAR BULUNMAKTA AYRICA ÖZEL MİMARLA CİZİLMİŞ DEKORASYON ASKILARI VE İKRAM KÖŞESİ BULUNMAKTADIR.İÇERİSİNDE ÖZEL KORUMA İÇİN 3 ADET KAMERA BULUNMAKTA VE ALARM SİSTEMİ BULUNMAKTADIR.
Aranan Yatırım Tutarı:
300,000 TL
Şehir:
BURSA
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
Perakende
Başlık:
KURU MEYVE İHRACATI..!
İş Tanımı:
- KENDİ BAHÇELERİMİZDE ORGANİK TARIM İLE ÜRETTİĞİMİZ :
* KURU VE YAŞ İNCİR : Doğal kurutma , katkısız , sıfır ilaç
* ZEYTİN YAĞI : Doğal sıkma , tal değirmeni ile sıkılmış
* KURU KAYISI : Doğal kurutma , katkısız , sıfır ilaç
* KURU DUT : Doğal kurutma , katkısız , sıfır ilaç
* YEŞİL VE SİYAH ZEYTİN : Doğal kırma hasatı ile toplanmış
Aranan Yatırım Tutarı:
1 TL
Şehir:
İZMİR
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
Perakende
Başlık:
İCRA DAİRELERİNDEN MAL ALIM SATIM İŞİ İÇİN FİNANSÖR ORTAK ARANIYOR
İş Tanımı:
İCRA DAİRELERİNDEN SATIŞA ÇIKARTILAN GAYRİMENKUL - BİNA - İŞYERİ - HER TÜRLÜ TİCARİ VE BİNEK ARAÇ ALIMI YAPMAK.
İKTİSAP EDİLEN BU MENKUL VE GAYRİMENKULLERİ ÜZERİNE KAR KOYUP SATMA İŞİDİR....

YAKIN TARİHTE YAPILACAK İHALELER :

1- TİCARİ TAKSİ PLAKASI : MUHAMMEN BEDELİ : 1.115.000 TL
İCRA DEĞERİ : % 50
KDV : % 18
SATIŞ TARİHİ : ../03/2014
(ARAÇ İLE BERABER)


2- CİTROEN JUMPER 2012 MODEL :

MUHAMMEN BEDELİ : 65.000 TL
İCRA DEĞERİ : 32.500 TL
KDV : % 18
SATIŞ TARİHİ : ../03/2014

3- FİAT LİNEA 2012 MODEL :

MUHAMMEN BEDELİ : 26.000 TL
SATIŞ DEĞERİ : 13.000 TL
KDV : % 1
SATIŞ TARİHİ : ../03/2014
Aranan Yatırım Tutarı:
200,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Eşit Ortaklık
Sektör:
Perakende
Başlık:
Markantalyada Kip Mağazasında Ortak Arıyorum
İş Tanımı:
Ortak Arıyorum
Aranan Yatırım Tutarı:
400,000 TL
Şehir:
ANTALYA
Satış Tipi:
Eşit Ortaklık
Sektör:
Perakende
Başlık:
Kasap Perakende Şirketime Ortak Arıyorum
İş Tanımı:
Et Ve Et Ürünleri Perakende Üretim Parçalama Ve Toptan Satış.
Aranan Yatırım Tutarı:
300,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Eşit Ortaklık
Sektör:
Perakende
Başlık:
KEBAP SALONU
İş Tanımı:
Sektörde günümüzde aktif olarak kendi bünyesinde iki şubesi olan işletmelerin devamında müşteri portföyünü belirlenmiş bölgede hizmete geçirme amaçlı üçüncü bağımsız şuba oluşumunu gerçekleştirmek adına ortak aranmaktadır. İzmir'de 23 sene hizmet eden işletmenin isim olarak etiketleşmiş kuruluşun hitap etmesi hedeflenen bölgenin diğer şubelerdeki kalite ve güvencenin ismi altında devamlılığını sürdürerek başarıyı kendi bünyesinde kazanca çevirme hedeflidir.
Aranan Yatırım Tutarı:
30,000 TL
Şehir:
İZMİR
Satış Tipi:
Eşit Ortaklık
Sektör:
Restoran & Lokanta