-Teknoloji & İletişim- sektörlerinin ilanları

Başlık:
Satılık 5 Senelik E-Ticaret Sitesi
İş Tanımı:
BB Angel adlı şahıs firmama ait e-ticaret sitesi www.bbangel.com.tryi satıyorum. Satılık olan şirket değil e-ticaret sitesidir. 2012 yılında kurulmuş bayanlara yönelik ürünler satan bir e-ticaret sitesidir. Domain, hosting, ideasoft altyapısı, özel tasarımı ve patentiyle birlikte satılıktır. Doğru yönetilirse ayda iyi bir kar bırakır. İletişim için 0532 705 41 10.
Aranan Yatırım Tutarı:
27,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
Teknoloji & İletişim
Başlık:
Kar payı teklif ediyoruz
İş Tanımı:
Ülkemizde son 10 yıllık ortalaması 1 milyon yeni konut üretimi ve önümüzdeki 5 yıl için hedeflenen 15 milyonluk konut üretimi ile bir çok sektörün lokomotifi konumundaki inşaat sektöründe oluşan güvenlik ve konfordan doğan ihtiyaçlar üzerine AİBÜ Teknokent te yapmış olduğumuz AR GE çalışmaları sonucunda ortaya çıkan swidoor akıllı çelik kapı ile standart güvenlik ve kapı anlayışını çok daha farklı noktalara getirmiş bulunuyoruz.
Aranan Yatırım Tutarı:
1 TL
Şehir:
BOLU
Satış Tipi:
Azınlık Ortaklık
Sektör:
Teknoloji & İletişim
Başlık:
Gelecek Dijitalde
İş Tanımı:
Şirketimiz film üretiminin yanı sıra YouTube başta olmak üzere internette çeşitli mecralarda dijital içerikler üretmektedir. Şu anda sahibi olduğumuz kanalların toplamda 700.000 den fazla aboneleri vardır. Videolarda gösterilen reklamlar üzerinden gelir elde edilmekte ve oluşan bu gelirler aylık periyotlarla tarafımıza ödenmektedir. İçeriklerimiz alanında Türkiye'deki açık ara çok izlenen içeriklerdir. Şirketimizin Dijital alanda uzman 2 adet ortağı bulunmaktadır. Şirketimize 3. bir yatırımcı ortak alarak, sermaye artışıyla daha geniş bir ekip kurmak ve farklı alanlarda hızlı içerikler oluşturmak amacındayız.
Aranan Yatırım Tutarı:
1,000,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Azınlık Ortaklık, Eşit Ortaklık
Sektör:
Teknoloji & İletişim
Başlık:
Zidedekor.com Ev Dekorasyon Dikeyinde E-Ticaret Firması
İş Tanımı:
2000 yılından bu yana perakende sektöründe varlığını sürdürdüğümüz ev dekorasyon mağazamızı 2012 yılında internet ortamında yeni bir atılım ile Zidedekor.com adresinde büyütmeye başladık. İnternet sitemizi sosyal medya hesaplarının aktif kullanımı ve Google reklamları ile özellikle bayan müşterilere hitap eden organik takipçiler ve aktif müşterilerle bugün site üye sayısını 4.600 kişiye ulaştırdık.

Özellikle bayan müşterilere hitap eden sitemiz çok geniş bir müşteri portföyüne hitap etmektedir.

Özellikle Facebook ve Instagram organik takipçi sayısı: Facebook 160.000 ve Instagram 17.300 kişidir. Bu rakamlar özellikle çokça yaygın olan takipçi satın alma yöntemi ile değil birebir müşteri ilişkisi, reklamlar ve aktif özgün içerikle sağlanmıştır. Hala daha bu içerikler oluşturulmaya devam etmektedir.

Web sitesinin altyapısı Opencart ile oluşturulmuş olup özel tema giydirilmiştir. İyzico ödeme altyapısı bulunmaktadır. Site için istenen bedelin içine web sitesi bedeli, marka adı, sosyal medya hesapları dahildir. Sitemizde ayrıca profesyonel otomatik SEO altyapı modülüde bulunmaktadır. Bu tarz bir marka bilinirliliği oluşmuş bir site ancak yıllar içinde oluşturulabilir biz mevcut işten başka bir yöne yöneldiğimizden zevk aldığımız bu işletmeyi yine bu işi seven oluşturduğumuz Zide Dekor markasını daha da ilerilere taşıyacak girişimcilere devir etmek istiyoruz.
Aranan Yatırım Tutarı:
150,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
İnternet
Başlık:
Faaliyette olan yazılım firmamız için yatırımcı ortak arıyoruz.
İş Tanımı:
E-Ticaret siteleri öncelikli olmak üzere, kurumsal tanıtım siteleri de hazırlayan firmamız, mutlu müşterileri olan, kendini teknik anlamda geliştirmiş, PayU, İyzico gibi ödeme sistemleri ile entegre olmuştur. Aynı zamanda N11, GG gibi sitelere API entegrasyonları da yazan firmamız için çevresi ve satış kabiliyeti güçlü, bizzat kendisi de işinin başında olacak ortak veya yeni bir sahip arayışındayız. Sitesi de yenilenecek olan firmamız aynı zamanda yurt dışında bulunan kendi kiralamış olduğu hosting'ini de yönetmektedir. Talep edilen rakam reklam ve pazarlama faaliyetlerinde ve kalifiye personel alımı için kullanılacaktır. %100 satış için ayrıca konuşulur. Halen eski sitemiz aktif durumdadır. www.nettenetiz.net adresinden incelenebilir.
Aranan Yatırım Tutarı:
150,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Eşit Ortaklık, %100 Satış
Sektör:
Bilgi Teknolojileri
Başlık:
Uluslar arasi online satis sitesi ve yazilim
İş Tanımı:
İşletmenin sunumu
İşletme kurulduğundan beri ürün portföyünü sürekli olarak geliştirmiş ve genişlemiş bir hedef gruba uyum sağlamıştır. Bugün birden çok internet portalı hedeflenen grubun hizmetindedir. Bunların isimleri:
www.easysafer.com www.spielegold.com www.easysafer-pay.com

Aşağıdaki ön ödeme ürünleri piyasaya sunulmaktadır:
O2 ön ödeme kontürü, D1 ön ödeme kontürü, Vodafone ön ödeme kontürü, E-Plus ön ödeme kontürü, Amazon kontürü, iTunes kontürü, Paysafecard kontürü, oyun kuponu HeroZero ( özel), oyun kuponu. WOW oyun kuponu, Joker Prepaid Mastercard kontürü, Facebook kuponu, XBOX Live kuponu, Playstation Network kuponu, MyDirtyHobby kuponu (özel),Bitcoin ve daha fazlasi.
Merkezi Türkiye Giresunda bulunan ve Hamburgdada subesi bulunan 7 kişilik ve grafik, programlama, dağıtım, müşteri hizmetleri bölümlerinden gelen tecrübeli bir ekip, stratejik planlayıcı şirket yönetimiyle birlikte, yeni ürünlerin geliştirilmesi ve arttırılması konularında işletmenin işlem ve karar sürecini kısaltabilir ve bu şekilde başarılı bir ilerleme gösterebilir. İşletmenin hedefi Almanya piyasasında lider olarak pozisyonunu daha da geliştirmek, uluslararası alanda daha fazla pazar payı kazanmak ve aynı anda yeni pazarlar bulmak, yeni ürünlerle ön ödeme hedef grubu ve hedef grupları internet portalları için daha fazla hizmet ve esneklik sunmaktır.
Aranan Yatırım Tutarı:
3,000,000 TL
Şehir:
GİRESUN
Satış Tipi:
Eşit Ortaklık
Sektör:
İnternet
Başlık:
ICE Akıllı Ev Sistemleri Kablosuz İlk ve Tek Özelliği İle Büyümek İstiyor
İş Tanımı:
Ice Akıllı Ev ve Ofis Sistemleri Türkiye'nin ilk ve tek kablosuz sistemidir.Kaliteli devre yapıları ve şık tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kısa sürede çeken bu sistemin tüm donanımı ve yazılımı Türkiye'de Cedetaş AŞ bünyesinde üretilmektedir. Hedef 2017 yılında 8000 dairelik montaj ve 25.000.000 TL cirodur. Bu Türkiye iç satış hedefidir. Şirketimize alacağımız yeni iştirak ve ortaklarla dünyada register olmuş 12. Akıllı Ev Platformu olan ICE ile ihracatta başı çeken bir firma olabilir
Aranan Yatırım Tutarı:
2,000,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Eşit Ortaklık
Sektör:
Teknoloji & İletişim
Başlık:
Fırsat Yüksek Cirolu Eticaret Sitesi ve Pet Mağazası
İş Tanımı:
Firmamız 7. yılındadır. Ortaklar arası fikir ayrılıkları sebebiyle satılıktır. Markası çok değerlidir. Sektördeki en akılda kalıcı markasıdır. İyi bilinirliği olan bir internet sitesidir. Tüm ithalatçı ve tedarikçi firmaları ile doğrudan çalışmaktadır.. Firmamız satılık olarak belirlediğimiz fiyattan daha değerlidir.

Sadece sitenin devridir. Mağaza devri yoktur. İstenilen yere taşınabilir, depodan yada mağazadan yürütülebilir bir işletmedir.

- 60-70 bin TL kendi internet sitesinden satışı vardır. Online Satışlar yapılan yatırımlar azaltıldığında dolayı 90 bin TL den düşmüştür.
- 10 bin TL diğer sitelerden satışı vardır. Ürünlerin adetleri ve çalışan siteler artırılırsa bu rakam 30-40 bin TL ye ulaştırılabilir. Diğer sitelerden kar marjı net %10 dur.
- Depo yerine mağaza tercih edilirse, mağazada en az 30-40 bin TL satış yakalanır.
- 20.000 üzerinde kayıtlı üyesi vardır. Müşteriler sadıktır. Fiyat ve güvenden dolayı tercih eden müşterilerdir.
- Istenirse Stoklar ve demirbaşlarda verilebilir. 300.000TL civarı stoğu, 30.000TL civarı demirbaşı vardır.(Bilgisayarlar, Raflar vs)
- Doğru reklam yatırımı ile ciro kolaylıkla 100 bin TLye çıkarılabilir.
- Aksesuar ürünlerinde %70, mamalarda %40-%50 kar marjı vardır.
* Yurtdışında ithal ettiğimiz ürünler vardır. Kar marjı %300 dir. Stoklarda ürünler mevcuttur. Görüşme sırasında detay paylaşılacaktır.
Aranan Yatırım Tutarı:
330,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
Teknoloji & İletişim
Başlık:
Bilişim Sektörünün Öncü Firması
İş Tanımı:
Bilişm sektöründe Entegratör olarak hizmet veren firmamızı farklı bir alan da yatırım yapmak için satıyoruz. Sektördeki En büyük Vendorlar ( Dell, Huawei, Fujitsu, Emc, Vmware,Cyberaom ...) ile bir çok proje imza atarak güçlü bir referans listesi ile iş bitirmeye sahibiz. Firmamızın Yıllık Cirosu 5.000,00 TL olup hiç bir borcu bulunmamaktadır. Sektördeki Birçok Distribütör de limitlerimiz bulunmakta, Bankalar tarafında yüksek kredilibiteye sahiptir.
Aranan Yatırım Tutarı:
1,000,000 $
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
Teknoloji & İletişim
Başlık:
Yurtdışı merkezli ticaret işimize ortak aranıyor
İş Tanımı:
Kadin tekstil, ayakkabi, canta urunleri agirlikli olmak uzere erkek urunleri de yer alan yurtdisi merkezli eticaret projemiz , tüm teknik altyapıları tamamlanmis; gerek Türkiye gerekse yurtdışında resmi olarak kurulmuştur. Yakaladığımız hızlı büyümeyi reklam tanıtım ve pazarlama faaliyetleri ile daha da güçlendirmek istiyoruz... Proje merkezi Saraybosna olup, tum Balkanlarda faliyet gostermektedir.
Aranan Yatırım Tutarı:
175,000 €
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Azınlık Ortaklık
Sektör:
Teknoloji & İletişim
Başlık:
Sporcu besinleri ve gıda takviyeleri
İş Tanımı:
SPORSONIK Sporcu Besinleri 2011 yılının Eylül ayında İstanbul Florya'da açıldı.

Antrenman, beslenme ve ürün incelemelerle spor portalı www.sporsonik.com , online alısveris sitesi www.storesonik.com ile hizmet ve alısverisi birlestirdi, top10supplementler.com ürün inceleme portalı yayına alındı. Yemeksepeti üzerinden ilk satış yapan sporcu besinleri firmasıdır.

Web siteleri SEO uyumludur, trafiğin çoğu arama motorlarından gelmektedir. Gittigidiyor sayfası üzerinden 3000'in, storesonik.com üzerinden 4000'in üzerinde satış yapılmıştır, ortalama sepeti tutarı 130 TL'dir.
Aranan Yatırım Tutarı:
250,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
İnternet
Başlık:
Hale Hazırda Satış Yapan Projemi Büyütmek İstiyorum
İş Tanımı:
Reklam ajansı olarak kurduğumuz firmamızda son 1,5 Yıldır internet üzerinden davetiye ve hediye satışı yapmaktayız. Kendi imkanlarımız ile başlattığımız işimizin bugünkü boyutu ortalama aylık 300 kargo çıkartıyoruz. 1000 den fazla kayıtlı müşteri var. Ciddi düşünenler ile bire bir yerinde veya telefonda ayrıntılı görüşebiliriz.
Aranan Yatırım Tutarı:
300,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Azınlık Ortaklık, Eşit Ortaklık, %100 Satış
Sektör:
Teknoloji & İletişim
Başlık:
CEP TELEFONU İTHALATI FİRMASI
İş Tanımı:
Avrupa pazarında faaliyet gösteren bir cep telefonu üreticisinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Mevcut durumda satış kanalları, kârlılık vb. bir problemimiz bulunmamakta olup, projenin büyüme potansiyelinin çok yüksek olması sebebi ile yatırımcı aramaktayız.
Aranan Yatırım Tutarı:
500,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Eşit Ortaklık
Sektör:
Teknoloji & İletişim
Başlık:
Büyük Düşünüyorsanız Doğru Yerdesiniz
İş Tanımı:
Şirketimiz 2012 yılında tek kişi ile kurulmuş olup şirket ortağı bulunmamaktadır, şirketimizin T.C. Bilgi Teknolojileri ve İleitşim Kurumu ile protokolleri bulunmaktadır, bu protokol ile telsiz alt yapısı işletme frekans tahsis, İSS (internet servis sağlayıcılığı ve alt yapı işletmeciliği hizmetlerini yürütmektedir, İSS hizmetleri ile ilgili şirketimizin Türk Telekom A.Ş. ile protokolleri bulunmaktadır ve kendi markası ile bireysel ve kurumsal internet abonelik hizmetleri vermektedir, bunların yanı sıra Motorola, Vertex Standard ve Kenwood telsiz markalarının Eskişehir bölge bayisidir.
Şirketimiz ile ilgili detaylı bilgilere kurumsal web sitemizden sahip olabilirsiniz. www.estelkom.com

İlandaki amacımız öncelikle şirketimiz için ciddi yatırımcı desteği veya girişimci desteği aramaktır.
Aranan Yatırım Tutarı:
250,000 TL
Şehir:
ESKİŞEHİR
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
Teknoloji & İletişim
Başlık:
TTNET ANA BAYİLİK
İş Tanımı:
TTNET VE TÜRK TELEKOM ANA BAYİLİĞİ.TELEFON VE ADSL HİZMETİ.
Aranan Yatırım Tutarı:
60,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Eşit Ortaklık
Sektör:
Teknoloji & İletişim
Başlık:
SATILIK 24 YILLIK BORCSUZ A.Ş (GAYRİMENKUL İLE TAKAS OLUR)
Proje Tanımı:
SAKARYA DA YEREL RADYO OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ.. AYRICA İNTERNET GAZATESİ BULUNMAKTADIR..

SADECE İNTERNET GAZETESİNİN AYLIK GELİRİ 10.000 TL RADYO GELİRİ REKLAM GELİRİNE GÖRE DEGİSİYOR..

10.000 İLE 15.000 ARASI DEGİSEN REKLAM GELİRİ VAR .. SİRKETİMİZ 24 SENELİK BİR AŞ DİR HERHANGİ BİR BANKADAN KREDİ YADA CEK KULANILMADI .. SİGORDA VE MALİYE BORCU BULUNMAMAKTADIR. DİYORLAR MA SONRA CIKIYOR .. BİZ İSE MALİYE VE SSK YA OLAN BORCLARIMIZ YAPILANDIRDIK ..ANLASA BİLECEGİMİZ . ALICI OLUR İSE ANLAŞMA OLUR İSE MALİYE VE SSK YA OLAN BORUMUZU NAKİT KAPATICAZ .. GAYRUMENKUL LARINDA AYNI SEKİLDE BORCSUZ ALIRIZ.. SARLARIMIZA UYAN ALICI OLUR İSE KARSILIK LI ANLASIRIZ .. TESEKKÜR EDERİM..
Şehir:
SAKARYA
Aranan Yatırım Tutarı:
500,000 TL
Aranan Yatırım Şekli:
%100 Satış
Sektör:
Medya İletişim
Başlık:
Ortak aranıyor
İş Tanımı:
akıllı bina sistemleri data fiber alt yapı sistem odası çözümleri malzeme ve hizmet alanında çalışan firmamız hergeçen gün büyüyen müşteri potansiyeli ile hisselerin %50 sini devredecektir. yatırım amaçlı bulunmaz bir fırsattır 1 firma aracı kurulu ofis makinalar ve çalışan sayısı ile kendi alanında güçlü bir firmadır
Aranan Yatırım Tutarı:
300,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Eşit Ortaklık
Sektör:
Bilgi Teknolojileri
Başlık:
Zincir Mağazalara İthalattan Toptan Satış Firması Ortak Arıyor
İş Tanımı:
25 yıllık sektör tecrübesi, kurumsal zincir mağazalardan ve pazardaki 100 lerce müşteri portföyünden oluşan pazar kabiliyetine sahip, Türkiye distribitörü olduğu uluslararası markalarını ve tescilli diğer markalarını, geçmiş dönemlerde katıldığı 10 larca fuar ve diğer tanıtım deneyimleri ile sektörde en popüler markalar haline getirebilmiş, Halihazırda kendi şirket mülkünde faaliyet gösteren, ciro ve karlılık anlamında tatmin edici verilere sahip olan şirketimizin %33 hissesi 1.300.000 TL bedelle satılıktır.
Aranan Yatırım Tutarı:
1,300,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Azınlık Ortaklık
Sektör:
Teknoloji & İletişim
Başlık:
SEKTÖRÜNDE LİDER YAYINCI BÜYÜME AMAÇLI YATIRIMCI ARIYOR
İş Tanımı:
ACİL ÖZEL DURUMDAN DOLAYI ORTAK ARANIYOR
40 Yılın yayıncılık birikimi ile 60.000 okuyucuya ulaşan dergime özel durumdan dolayı benimle birlikte çalışacak,sektörü tanıyan ve tanımak isteyen özellikle satış -pazarlamayı yönetecek bir ortak arıyorum.Konusunda tanınmış bir yayın özel bir durumdan dolayı "kelepir".
Aranan Yatırım Tutarı:
85,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
Eşit Ortaklık
Sektör:
Teknoloji & İletişim
Başlık:
SATILIK E-TİCARET SATIŞ PAZARLAMA ŞİRKETİ
İş Tanımı:
TEMMUZ 2013 TARİHİNDEN İTİBAREN BİLİŞİM TEKNOLOJİ ALANLARINDA, E-TİCARET VE ÇAĞRI MERKEZİ ALANINDA FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ.
Aranan Yatırım Tutarı:
50,000 TL
Şehir:
İSTANBUL
Satış Tipi:
%100 Satış
Sektör:
Teknoloji & İletişim