MERMER MADEN OCAĞI İŞLETME İŞİNE ORTAK

Reference Number
RF143734
Company Info
Title
MERMER MADEN OCAĞI İŞLETME İŞİNE ORTAK
Company Name
ÖZMER MADENCİLİK NAK.İNŞ SAN. VE TİC. LTD ŞTİ
Company Type
Limited
Year Founded
2009
Number of Employees
0-10
Business Description
BİZ İSTANBULDA 1998 DEN BERİ MERMER SEKTÖRÜNDE İMALAT UYGULAMA VE SATIŞ İLE UĞRAŞMAKTAYIZ. DENİZLİ İLİ BEKİLLİ İLÇESİNDE BULUNAN İŞLETME RUHSATLI 97.56 HEKTARLIK MERMER OCAĞI SAHASININ İŞLETİLMESİ İÇİN SERMAYE ORTAĞINA İHTİYACIMIZ VARDIR..DENEME ÜRETİMİ YAPILAN MERMER OCAĞIMIZDA DENİZLİ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİNE YAPTIRDIĞIMIZ TAHLİLLERDE LABORATUAR SONUÇLARINA GÖRE İÇ VE DIŞ PİYASADA SATILABİLECEK YÜKSEK KALİTEDE MERMER REZERVİ MEVCUTTUR. İLK ETAPTA BİR ADET LASTİKLİ KEPÇE, BİR ADET ESKAVATÖR, BİR ADET AĞIR HAFRİYAT KAMYONU MERMER OCAĞI İŞLEME MALZEMELERİ( DAĞ KESME BLOK SAYALAMA MAKİNASI KAROT MAKİNASI KOMPRESÖR V.S).TOPLAM İHTİYAÇ OLAN SERMAYE 2.000.000 TL.
Strengths
BU ÜRÜNE UŞAK BEYAZI ADI ALTINDA İÇ VE DIŞ MEKANLARDA KULLANILABİLEN ISLAK VE KURU ZEMİNDE DAYANIKLI SERTLİĞE SAHİP BİR ÜRÜN OLUP İÇ VE DIŞ PİYASADA İSTENİLEN KOLAY SATILABİLEN DEFOSU OLMAYAN HER TÜRLÜ BÜYÜKLÜKTEKİ ÜRÜNÜN DEĞERLENDİRİLEBİLDİĞİ RENK VE KALİTEYE SAHİPTİR.
Opportunities
İŞLETMEYE BAŞLANDIĞINDA İLK ALTI AY GİBİ BİR SÜREDE KENDİ FİNANSMANINI KENDİ AMORTİSMAN EDEBİLMEKTEDİR. BU OCAĞA START VERİLDİKTEN SONRA BAŞKA RENK VE CİNSTE TESBİT ETTİĞİMİZ MERMER SAHALARININDA RESMİ İŞLEMLERE BAŞLANIP İŞLETME SIRASINA DAHİL EDİLECEKTİR.
Posted
Mar 28, 2018
Sales Information
Sales Type
  • Minority Partnership
Requested Investment Amount
2,000,000.00 TL
Annual Turnover
10,000,000.00 TL
Stock Included in Price
  • No
Price Includes Machinery
  • No
Other Information
Property Type
Other
Property Ownership
Owned
Area (m2)
97560000
Location
Country
Turkey
City
İSTANBUL
County
TUZLA
Expand Map
Loading...
Sign in
Username
Password
Forgot your password? Remind