•   Listing  
  •   Tell a Friend  
Reference no: RF292300
Proje Bilgileri  
Title: GELİRİNİZİ KATLAMAK VE İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE BÜYÜK YARARLAR SAĞLAMAK İÇİN
Şahıs / Şirket: Person
Country: Turkey
City: BATMAN
County: MERKEZ
Project Description: İlkokulların 1,2,3 ve 4. sınıflarının matematik derslerinde kullanılmak üzere, öğretmen ve öğrencilerin ayrı ayrı kullanabilecekleri şekilde bir ürün tasarlanmıştır. Yaklaşık 3 yıldır gece gündüz demeden çalışılarak geliştirilen ürün, Öğretmenin işini kolaylaştırdığı gibi, öğrencinin dersi daha zevkli, daha kolay ve çok daha kalıcı olarak öğrenmesine imkan sağlayabilecek bir şekilde tasarlanmıştır.
Ürünümüz matematiğin: Doğal Sayılar, Ritmik Sayma, Toplama İşlemleri, Çıkarma İşlemleri, Kesirler, Sıvı Ölçüleri, Uzunluk Ölçüleri, Ağırlık Ölçüleri, Ondalık Sayılar, örüntüler, Saatler ve paralarımız konularında yardımcı olmaktadır.
Yıllardır, uzmanlar tarafından "Öğrenci Merkezli Eğitim" savunulmuş ancak uygulama için somut bir adım atılamamıştır. Bu proje ile, öğretmen, sunumunu daha somut yapma imkanı bulurken, öğrenciler de masa üzerine koyacakları materyalle pratik yaparak konuları öğrenme, aynı zamanda ev ödevlerini de somut bir şekilde yapma imkanına kavuşacaklardır.
Öğretmenlik mesleğimin ilk yıllarından itibaren, konuları öğretmenin ne kadar zor olduğunun farkına vararak materyal geliştirmeye başladım. Bu konularda çok tecrübeli olduğuma inanıyorum. Ayrıca, şu anda ilkokulda yapılan eğitimin çok eksik ve yanlışlarla dolu olduğuna ve mutlaka materyal kullanılması gerekli olduğuna gönülden inanmaktayım.
Strengths: Login to see this information
Opportunities: Login to see this information
Reason to Get Listed: Projemin, üretim ve pazarlanması için yatırım sermayesinin karşılanması, aynı zamanda işi birlikte yürütebileceğimiz bir ortak, bir arkadaş bulmak. Projemin seri üretimine geçilebilmesi için gerekli miktar 200.000 tl civarındadır.Ancak riske edilecek asıl miktar 60-70 bin tl civarındadır.Teklifimi kabul edecek arkadaş öncelikle bu parayı riske ederek belli bir miktar üretim gerçekleştirmiş ve piyasaya sürmüş olacağız.Başarıyı gördükten sonra emin adımlarla diğer aşamalara geçeceğiz.Kısaca asıl riske edilecek para 60-70 bin tl civarındadır.
Website: Login to see this information
About Project Owners: Login to see this information
Requested Investment Type: Equal Partnership
Requested Investment Amount: 200.000 TL
200.000 TL
abdullahsadi
Contact owner
Name *
Email *
Phone
Message *
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
 
İlginizi çekebilecek ilanlar
Enter your report
Message *
Payla?
�nerileriniz