Önemli Uyarı: Sadece yatırım yapmak isteyenler Yatırımcı Profili oluşturabilir. Yatırımcı arayanlar Şirket veya Proje İlanı vermelidirler.

    Yatırımcı Profili oluşturmak ücretsizdir.

Yatırımcı Profili oluşturarak şirket ve proje sahiplerinin, kişisel üyelik bilgileriniz tamamen gizli kalacak şekilde, sadece yatırımcı ilanınıza gireceğiniz yatırım ile ilgili bilgilerinizi görmelerini ve size site içi mesaj sistemimizden ulaşmalarını sağlayabilirsiniz Size sadece mesajlaşma hakkını satın almış üyelerimiz mesaj gönderebilir.
Hazine Müsteşarlığı tarafından verilen Bireysel Katılım Yatırımcısı Lisansı sahibiyseniz bu özelliğe sahip diğer yatırımcılarla Bireysel Katılım Yatırımcısı Ağı kurmak için biraraya gelebilirsiniz.


İstediğiniz lokasyon, faaliyet alanı, fiyat aralığı vb kriterlerde yeni şirket ve proje ilanları girildiğinde e-posta yoluyla haberdar olmak için uyarı ayarlarınızı yapın.
YeniBirYatırım üzerinden şirket ve proje sahipleriyle güvenli ve kolay bir şekilde mesajlaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.
Sistemde yer alan bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması şirket ve proje sahiplerinin sizinle temasa geçmesinde önemli bir rol oynar.


Beğendiğiniz ve ilgilendiğiniz şirket ve proje ilanlarını favoriler listenize ekleyerek daha kolay ulaşabilirsiniz.
Yaptığınız aramaları kaydederek daha sonra aynı arama kriterlerine göre hızlı aramalar yapabilirsiniz.
Forum sayfamızda yatırımcı, şirket ve proje sahipleriyle bilgi ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
Select a Category
Please choose a category for your new listing; click on the plus sign to open a list of subcategories

Testimonials

Komisyon bedeli olmaması şirket sahibi için büyük avantaj.
Mustafa K.
Sitenizdeki makaleler çok güzel, devamını bekliyoruz.
Dilber M.
Hem şirket sahibi hem yatırımcı olarak yenibiryatırım çok ilgimi çekti. Her gün takip ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum
İsmail K.
Payla?
�nerileriniz